Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z ogródkiem Komorniki - Oferty mieszkań z działeczką

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Komorniki

Komorniki,dolnośląskie

135 000 zł35,40 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

499 000 zł66,31 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m , położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

569 000 zł51 m² 11 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pierwsze mieszkanie? A może bezpieczna inwestycja? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem komfort i przytulny klimat w jednym! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glebowa

Komorniki,wielkopolskie

849 000 zł93,20 m² 9 109,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom gotowy pod klucz - segment narożny Z ogrodem 111,9 m Dom jest gotowy do wprowadzenia się, ma gotowe podłogi, schody, kuchnie, łazienki, drzwi, wystarczy wybrać meble ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

870 000 zł80 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu w Komornikach. Nieruchomość wyróżniają dwa prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Komorniki,wielkopolskie

885 000 zł80 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komorniki, ul. Polna Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 80 m , położone na parterze na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Komornikach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

928 900 zł108 m² 8 600,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - 108 m w Komornikach. Oferuję przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Komorniki,wielkopolskie

825 000 zł70 m² 11 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 70,37 m , położonego w Komornikach, przy ul. Młyńskiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konwaliowa

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

R e Z E R W A C J A Prezentuję na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o pow. użytkowej 46,6 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Komorniki,wielkopolskie

4 000 zł70 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komorniki | 70 m | ogród | las za płotem | kominek To mieszkanie daje coś więcej niż metry kwadratowe. Daje spokój, zieleń za oknem i komfort życia jak w domu, z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

929 000 zł108 m² 8 601,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

719 000 zł76 m² 9 503 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

* inwestycja deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz z prowizji * Nowoczesne, kameralne osiedle z czteropokojowymi mieszkaniami z ogrodem w zabudowie bliźniaczej. Mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

929 000 zł108 m² 8 601,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

695 000 zł66 m² 10 481,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy urządzonego mieszkania wraz z miejscem postojowym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 66,31 m2 z tarasem i ogrodem o powierzchni około 15m2 z położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jałowcowa

Komorniki,wielkopolskie

700 000 zł75 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalny lokal w zabudowie szeregowej z zielonym ogródkiem w Komornikach. Idealna lokalizacja dla osób szukających balansu między spokojem a wygodą Komorniki oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ognikowa

Komorniki,wielkopolskie

829 000 zł79 m² 10 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

559 000 zł76 m² 7 388 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

* inwestycja deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz z prowizji * możliwość finansowania tanim kredytem 2% * Nowoczesne, kameralne osiedle z czteropokojowymi mieszkaniami z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

559 000 zł76 m² 7 392 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* inwestycja deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz z prowizji * Nowoczesne, kameralne osiedle z czteropokojowymi mieszkaniami z ogrodem w zabudowie bliźniaczej. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Komorniki,wielkopolskie

749 000 zł70 m² 10 643,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Komorniki, przy ulicy Młyńskiej. To wyjątkowe lokum na rynku wtórnym to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

548 500 zł66 m² 8 294,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do kupna lokal mieszkalny w zabudowei szeregowej w stanie deweloperskim z ogródkiem położony przu ulicy Kaczmarka na osiedlu Soplicowo w Komornikach. Mieszkanie o powierzchni 66,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wirowska

Komorniki,wielkopolskie

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Zapraszam Państwa do zapoznania się z inwestycją zrealizowaną przez doświadczonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wirowska

Komorniki,wielkopolskie

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w ciszy i spokoju- ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz idealnie skomunikowanej nieruchomości - trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Komorniki,wielkopolskie

699 000 zł77 m² 9 047,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w Komornikach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Komorniki,wielkopolskie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Prezentujemy państwu piękne słoneczne mieszkanie wykończone w stylu glamour na sprzedaż znajdujące się na nowym osiedlu Liliowym w Komornikach. Jest to bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Komorniki,wielkopolskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy? Serdecznie polecam 3 pokojową nieruchomość zlokalizowaną w Komornikach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Komorniki,wielkopolskie

535 000 zł53 m² 10 128,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę mieszkania z ogrodem położonego w Komornikach koło Poznania przy ulicy Konwaliowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konwaliowa

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł58 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego znajdującego się w Komornikach na ulicy Konwaliowej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankiela

Komorniki,wielkopolskie

449 000 zł66 m² 6 789,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do kupna lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z ogródkiem położony przu ulicy Jankiela w Komornikach. Porponowane mieszkanie ma powierzchnię 66,13 m2 w korzystym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy? Serdecznie polecam 2 pokojową nieruchomość zlokalizowaną w Komornikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

649 000 zł68 m² 9 544,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy? Serdecznie polecam 3 pokojową nieruchomość zlokalizowaną w Komornikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żabikowska

Komorniki,wielkopolskie

529 000 zł76 m² 6 960,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

469 000 zł76 m² 6 199 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

* inwestycja deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz z prowizji * W Komornikach, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle z czteropokojowymi mieszkaniami z ogrodem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Komorniki,dolnośląskie

299 900 zł48 m² 6 294 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż. Opiekun oferty: maciej Ilnicki tel. -tylko W sdp nieruchomości- mieszkanie w domu dwurodzinnym, składającym się tylko z dwóch lokali, o powierzchni 47,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankiela

Komorniki,wielkopolskie

485 000 zł66 m² 7 334,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do kupna skrajna część szeregowca z ogrodem o powierzchni około 120m2 , w stanie deweloperskim, położona na osiedlu Soplicowo, przy ulicy Kaczmarka w Komornikach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

630 000 zł66 m² 9 526,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do kupna gotowy do wprowadzenia lokal mieszkalny- środkowa część szeregowca z ogrodem i tarasem o powierzchni około 30m2 , położony na osiedlu Soplicowo, przy ulicy Kaczmarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

490 000 zł66 m² 7 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,25 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankiela

Komorniki,wielkopolskie

420 000 zł66 m² 6 351,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankiela

Komorniki,wielkopolskie

420 000 zł66 m² 6 351,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Komorniki,wielkopolskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz rodzinnej nieruchomości w nowoczesnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij