Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Komorniki - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Oferta spełnia warunki programu mdm!polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w nowej inwestycji w Komornikach na Osiedlu Leśnym. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

320 000 zł78 m² 4 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

335 000 zł87 m² 3 850,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

305 000 zł75 m² 4 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

329 000 zł87 m² 3 781,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

329 000 zł87 m² 3 781,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

329 000 zł87 m² 3 781,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

335 000 zł87 m² 3 850,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Komorniki,wielkopolskie

320 000 zł78 m² 4 079,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

547 580 zł115 m² 4 761,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży bliżniak w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 115,4m2 na działce 400m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

734 310 zł142 m² 5 171,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 142,2m2 na działce 692m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

794 185 zł143 m² 5 553,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 143,01m2 na działce 973m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

812 185 zł143 m² 5 679,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 143,1m2 na działce 1045m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

520 000 zł120 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:231 m²

Polecam do kupna atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w znakomitej lokalizacji na kameralnym Osiedlu Podleśnym w Komornikach w odległości ok. 10 km od centrum Poznania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł106 m² 4 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Polecam do kupna atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej. Dom wykończony wysokiej jakości materiałami gotowy do zamieszkania bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Parter budynku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rosnowska

Komorniki,wielkopolskie

380 000 zł158 m² 2 405,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do kupna dom w zabudowie szeregowej położony na nowym osiedlu w Głuchowie w gminie Komorniki. Osiedle jest zagospodarowane, ogrodzone, z własną utwardzoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

369 000 zł130 m² 2 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:726 m²

Bezpieczny zakup tylko Z licencjonowanym pośrednikiem uwaga! oferta Z rynku pierwotnego - wolna od podatku pcc I prowizji Polecam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej budowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

571 880 zł115 m² 4 972,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży bliżniak w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 115,4m2 na działce 483m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

812 185 zł143 m² 5 679,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

547 580 zł115 m² 4 761,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

812 185 zł143 m² 5 679,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

571 880 zł115 m² 4 972,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

547 580 zł115 m² 4 761,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

734 310 zł142 m² 5 171,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

794 185 zł143 m² 5 553,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż lokale mieszkalne położone w 1-piętrowych budynkach w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Mieszkania o pow. 73 m2 plus 17 m2 poddasza użytkowego. Działki o pow. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

794 185 zł143 m² 5 553,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

571 880 zł115 m² 4 972,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

734 310 zł142 m² 5 171,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rosnowska

Komorniki,wielkopolskie

460 000 zł158 m² 2 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Rok budowy 2005. Dom parterowy w Komornikach na dużej (ok. 1860 m2), obsadzonej iglakami i drzewkami owocowymi działce; na niewielkim wzniesieniu w cichym i spokojnym miejscu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

520 000 zł120 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

W otulinie parku narodowego! W przystępnej cenie! Domy w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym osiedlu z pełną infrastrukturą, budowane w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

625 000 zł169 m² 3 698,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 147m2 położony na działce 911m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem 30m2, kuchnia wraz z meblami 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę nowy bliźniak w Komornikach, os. Soplicowo o powierzchni 130 m2. W dobrej lokalizacji, do centrum Poznania 15 min. z dobrym dojazdem. Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

400 000 zł119 m² 3 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Uwaga! super promocja! ostatni segment! dom w zabudowie bliźniaczej, na osiedlu z pełną infrastrukturą, wykonany w podwyższonym standardzie developerskim. Komfortowy, funkcionalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

400 000 zł119 m² 3 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Uwaga! super promocja! bez prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Domy w zabudowie bliźniaczej, na osiedlu z pełną infrastrukturą, wykonane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Komorniki,wielkopolskie

375 000 zł118 m² 3 177,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Pełna własność z kw. Opis nieruchomości: dom w stanie deweloperskim, środkowy szeregowiec, o powierzchni użytkowej 118 m2, na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij