Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Komorniki - Oferty sprzedaży domów

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

797 000 zł109 m² 7 311,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w kameralnej zabudowie czterolokalowej - przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Powierzchnia całkowita: 109 m2| Działka ok.200 m2|Taras 20 m2 Na sprzedaż komfortowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł232 m² 4 952,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w bezpośrednim sąsiedztwie Środy Śląskiej. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł156,30 m² 4 926,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Na sprzedaż dom w Komornikach idealny pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 80-tych, położony w doskonałej lokalizacji w Komornikach, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Komorniki,wielkopolskie

849 000 zł93,20 m² 9 109,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom gotowy pod klucz - segment narożny Z ogrodem 111,9 m Dom jest gotowy do wprowadzenia się, ma gotowe podłogi, schody, kuchnie, łazienki, drzwi, wystarczy wybrać meble ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Nowoczesny, parterowy, podpiwniczony dom z garażem położony w centrum Komornik przy ul. Polnej. Dom z lat 90tych, który przeszedł ostatnio gruntowny remont i modernizację, dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

856 970 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem | Komorniki | pompa ciepła | faktura 5 lat rękojmi bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny lokal w domu jednorodzinnym dwu lokalowym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

929 000 zł87,43 m² 10 625,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,43 m , zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Komornik. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 970 zł100,87 m² 8 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowoczesny dom z 2 niezależnymi lokalami mieszkalnymi w Komornikach pod Poznaniem wysoki standard, spokojna okolica. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 366 000 zł160 m² 8 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy! Ostatnie domy dostępne W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m .Każdy dom posiada prywatny ogród 440-560 m3 , garaż, a w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł239 m² 3 326,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Na sprzedaż! dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 230 m , z 1989 roku położony na dwóch działkach o powierzchni 16,76 ar w malowniczej miejscowości Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł107 m² 8 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zachęcam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Komorniki pod Poznaniem. Jeśli szukasz spokoju, jednocześnie w rozwojowym otoczeniu, które zapewnia dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

zachęcam Państwa do zainteresowania się tą wyjątkową ofertą. Polecam do kupna dom mieszkalny z basenem i sauną mieszczący się przy ul. Poznańskiej ale położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,31 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej Soplicowo (komorniki) | 66,31 m + ogródek ok. 70 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł127,47 m² 10 582,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Marzysz o domu z zielonym, klimatycznym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł105 m² 11 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Dom wolnostojący o pow. 105m2 położony na działce o pow. 1369m2,budynek jest parterowy ze skośnym dachem, z możliwosćia adaptacji poddasza, budowany z cegły( z roku 1934.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł108,39 m² 8 570,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowy ostatni gotowy dom z ogródkiem w Komornikach 108m2 w cenie 929 000 zł promocja z 969 000 zł! Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w spokojnej części Komornik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł103,50 m² 8 106,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,50 m² 8 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, skrajny segment zabudowy szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł104,90 m² 7 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

To nie jest oferta budżetowa, tylko jakościowa! Limitowana oferta sprzedaży ograniczona tylko do ośmiu domów. Każdy dom został wykonany z najwyższą starannością i w podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Uwaga! Pierwsze 2 zdjęcia to jedynie możliwe zagospodarowanie terenu wokół domu. Zostały tylko 3 wolne lokale. Domy typu czworaki, własny ogródek, stan deweloperski, miejsca parkingowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dwa domy w zabudowie bliźniaczej w Wirach w stanie surowym. Na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużej działce o powierzchni 800m2. Bliźniaki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

920 000 zł136,49 m² 6 740,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

1 380 000 zł224,34 m² 6 151,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 399 000 zł138,59 m² 10 094,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dom szeregowy

Plewiska

829 000 zł73 m² 11 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! Dom, który może sprawić, że przestaniesz przeglądać inne ogłoszenia ? Przed Tobą segment, który ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia - i ani metra zmarnowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

1 890 000 zł285,90 m² 6 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestrzennego domu o pow. całkowitej 285,9 m2 ( działka 799m2) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

1 200 000 zł116 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

0% prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwych Plewiskach, przy ulicy Szkolnej. Ta przestronna nieruchomość na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Plewiska

1 149 000 zł102,40 m² 11 220,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecamy na sprzedaż [ gotowy] kompaktowy, parterowy segment bliźniaka [lokal mieszkalny] , położony na cichym i kameralnym osiedlu w Plewiskach. Lokal o powierzchni użytkowej 102,4 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

Rynek pierwotny

769 000 zł99 m² 7 767,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Brak podatku pcc i prowizji dla kupującego, faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia pod klucz, kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +3 km

Rynek pierwotny

769 000 zł99 m² 7 767,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +5 km

2 500 000 zł440 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Luksusowa rezydencja z dwoma apartamentami | Luboń k. Poznania | 442 m Na sprzedaż nowoczesna rezydencja o wysokim standardzie, łącząca funkcję komfortowego domu rodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

1 710 000 zł172,40 m² 9 918,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom na sprzedaż luboń | 172,4 m luksusu & glamour Cena: 1 710 000 zł Działka: ok. 565 m | Najlepsza część Lubonia W najlepszej części Lubonia czeka dom, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

Rynek pierwotny

719 000 zł74,50 m² 9 651,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Ul. Świerczewska - dokładnie na granicy Lubonia i Poznania. Doskonały i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

880 000 zł60 m² 14 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Działka zabudowana z dużym potencjałem Luboń, ul. Kręta mpzp 30mn/u Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1820 m , położona w Luboniu przy ul. Krętej. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

1 311 000 zł114 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sprzedam zadbany, energooszczędny dom z 2014 roku o powierzchni 114m2. Nieruchomość wyróżnia się uregulowanym stanem prawnym pełna własność gruntu z odrębną Księgą Wieczystą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący z harmonijnym połączeniem wnętrza i ogrodu gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodnym wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +6 km

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Puszczykowo ul. Niwka stara przystań wodna Na sprzedaż dom / obiekt w Puszczykowie, położony tuż przy przystani wodnej. Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Komorniki +7 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Komorniki,wielkopolskie

1 990 000 zł191 m² 10 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela brak opłaty za pośrednictwo. Proszę o niekontaktowanie się przedstawicieli biur nieruchomości. Polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, wolnostojący,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij